Pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav slušný )
rámováno pod sklem
konzultováno s prof. Dvořákem
Rozměr: 42 x 42 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5830