čas serveru: 07:42:56

Jan Zrzavý

Název: Benátský motiv

Tuš / papír
( signováno vlevo nahoře, datováno 1934, stav původní )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 14 cm

Rozměr: 9,5 x 14 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5833

Příhozy: 57