čas serveru: 11:13:44

Hanuš Schweiger

Název: Zátiší se džbánem

Akvarel / karton
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm

Rozměr: 22 x 14 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5834