čas serveru: 12:18:24

Název: Jezerní dáma

Kombinovaná technika / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, na zadní straně přípis autora, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5844