čas serveru: 12:35:12

Karel Černý

Název: Kuřák

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5847