čas serveru: 15:14:07

František Jiroudek

Název: V podhůří

Akvarel / papír
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5868