čas serveru: 23:32:38

Ladislav Pelc

Název: Odpolední kytice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 25 x 25 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 25 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5870