( signováno dole dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 21 x 12 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5890