čas serveru: 23:11:15

Emanuel Famíra

Název: Zaoceánské lodi

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5892

Příhozy: 47