čas serveru: 02:31:04

Jiří Peca

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 111 x 122 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5895