Tisk
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 20 x 32 cm
Rozměr: 20 x 32 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5909