čas serveru: 02:18:59

Ferdinand Kotvald

Název: Zimní ulice

Tisk
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 20 x 32 cm

Rozměr: 20 x 32 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5909