Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5926