Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav slušný )
Rozměr: 70 x 51 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5937
5 000 Kč | 26.02.2024 19:18:17 |