čas serveru: 17:11:17

Název: Borový les

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 78 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5946