čas serveru: 23:33:12

Název: Vzpomínky na budoucnost

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5947