čas serveru: 06:19:07

Název: Žena z příštího století

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 24, stav slušný )

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5948