čas serveru: 14:10:06

Karel Jan Sigmund

Název: Krajní chalupa v Radlíně

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5949