čas serveru: 19:25:26

Jaroslav Panuška

Název: Zima na Českomoravské vysočině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zasní straně přípis autora, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 51 x 67 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5950