čas serveru: 10:01:58

Ota Bubeníček

Název: Starý mlýn

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 54 x 70 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5951