čas serveru: 02:15:36

Jaroslav Jerry Svoboda

Název: Rapsodie v modrém

Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, na zadní straně autorské razítko a přípis autora, stav perfektní )
Jaroslav Jerry Svoboda
1962 Klatovy

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5956

3 600 Kč 25.03.2024 21:56:20