čas serveru: 23:58:14

František Florian

Název: Holding Woman

Akryl / olej. pastel / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 80 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5957