čas serveru: 01:58:25

František Florian

Název: Asking Horse

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora

Rozměr: 100 x 80 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5958

3 100 Kč 27.03.2024 20:33:18
3 000 Kč 26.02.2024 19:15:34