čas serveru: 14:27:27

Vladimír Jandejsek

Název: Frýdštejn

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5960