čas serveru: 04:20:04

Vladimír Jandejsek

Název: Nafoukaný mládenec

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 56 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5962