čas serveru: 08:49:25

Klement Lorenc

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1953, stav slušný )

Rozměr: 50 x 71 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5963