čas serveru: 02:49:12

Název: Slunce v lese

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 45 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 000 Kč

Id aukce: 5964