čas serveru: 14:41:38

Jan Jílek

Název: Kytice ve váze

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 45, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5966