čas serveru: 01:53:43

Název: Bratranec z Mexika

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 29 800 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5970