čas serveru: 16:44:24

Název: Bratranec z Afriky

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 29 900 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5971