Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5972
2 600 Kč | 27.03.2024 21:36:07 | |
2 500 Kč | 26.03.2024 14:14:59 |