čas serveru: 20:47:05

Miluše Poupětová

Název: Strom u vody

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Miluše Poupětová, roz. Kautznerová
(* 22. července 1963, Vlašim)
Vede ateliér Užité malby na VOŠUP SUPŠ na Žižkově náměstí v Praze 3.

Rozměr: 55 x 55 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5972

2 600 Kč 27.03.2024 21:36:07
2 500 Kč 26.03.2024 14:14:59