čas serveru: 05:34:07

Ondřej Coufal

Název: Hadi

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Ondřej Coufal
Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Rozměr: 90 x 110 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5973