čas serveru: 20:26:54

Antonín Waldhauser

Název: Tajemná noc při úplňku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 10,5 x 9 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5976