čas serveru: 04:41:36

Vladimír Sychra

Název: Nevěsta - choť malíře A. Burky

Tuš / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 16 cm

Rozměr: 22 x 16 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5979

1 000 Kč 29.02.2024 16:44:05