čas serveru: 22:39:26

Josef Šíma

Název: Tulipány

Akvarel / karton
( nesignováno, pozůstalostní razítko, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 17 cm

Rozměr: 22 x 17 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5980