čas serveru: 22:09:37

Kamil Lhoták

Název: Vítr shazuje poslední listí

Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 18 cm

Rozměr: 15 x 18 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5981