čas serveru: 09:32:29

Alois Wachsman

Název: Delfíni

Kresba / Tuš / papír
( signováno monogramem vpravo ve středu, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 26 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5982