čas serveru: 23:48:00

Jindřich Helekal

Název: Chalupy na podzim

Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 54 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5984