čas serveru: 22:19:01

Václav Špála

Název: Děvče s košíčkem

Akvarel zesílený temperou
( nesignováno, přiložen odborný posudek PhDr. Fr. Dvořák, stav slušný )

Rozměr: 30,5 x 19,5 cm

Aktuální cena: 21 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5989