čas serveru: 00:08:28

Fr. Tichý

Název: Velbloud

Perokresba / tuš
( signováno vpravo dole, datováno 1954, stav původní )
rozměr ve výřezu: 7 x 13 cm

Rozměr: 7 x 13 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5991