čas serveru: 10:59:00

J. B. Melichar

Název: U sv. Tomáše

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5995