čas serveru: 06:37:01

Hugo Boettinger

Název: Hollar se stěhuje

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 39 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5999

400 Kč 26.03.2024 12:11:37