čas serveru: 18:56:15

Název: T. G. Masaryk

Litografie
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6000