Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 39 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 39 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6001