čas serveru: 07:11:37

Vojtěch Sedláček

Název: Polní práce

Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 39 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6001