čas serveru: 10:25:02

Adolf Born

Název: Il Carnevale Italiano Mascherato

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 47 x 36 cm

Rozměr: 47 x 36 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6002

Příhozy: 51