čas serveru: 08:10:21

J. Kreuz

Název: Mlýn

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6009