čas serveru: 18:17:41

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s hroznem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6015