čas serveru: 01:01:14

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )

Rozměr: 40 x 52 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6017